Syyskokouskutsu

October 21, 2020

 

Kokkolan Ratsastajat ry:n sääntömääräinen syyskokous pidetään keskiviikkona 11.11.2020 Isojärven tilalla Saluunassa klo 19 alkaen. Käsitellään sääntömääräiset asiat.

 

Kokouksessa palkitaan vuoden seuralainen, vuoden valmentautuja ja vuoden talkoolainen. Lisäksi käsitellään vuoden 2021 toimintasuunnitelma ja talousarvio, valitaan uusi puheenjohtaja ja johtokunnan jäsenet erovuoroisten tilalle sekä kaksi varajäsentä. Jos haluat mukaan vaikuttamaan seuran toimintaan ja tulevaisuuteen, nyt siihen on erinomainen tilaisuus! Aktiivisia seuratoimijoita kaivataan, jotta seuramme jatkaa elinvoimaisena ja edistää hevosharrastusta alueellamme myös tulevaisuudessa.

 

Syyskokouksessa juodaan kakkukahvit aluemestaruusmitalistiemme kunniaksi.

 

Lämpimästi tervetuloa!

Please reload

Our Recent Posts

October 21, 2020

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload

 

©2020 BY KOKKOLAN RATSASTAJAT - GAMLAKARLEBY RYTTARE RY. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM.